Eversmoke – nowe e-papierosy

e-palenie

Eversmoke jest stosunkowo nowym graczem na rynku e-papierosów, produkuje wysokiej klasy e-papierosy. Firma szybko stała się liderem na rynku. E-papieros Eversmoke jest kanciasty i stylowy, z ładnymi różnymi opcjami i uaktualniającymi wyborami. Taki e-papieros jest perfekcyjny dla początkujących lub lekkich do umiarkowanych użytkowników. Eversmoke tworzy wyjątkową linię mini e-papierosów, zatwierdzonych przez nas i tysiące zadowolonych klientów. Opiera się na Miami, Fl, Eversmoke została założona w 2010 roku i zbudowała sobie dobrą reputację w dość krótkim czasie. Założona przez Międzynarodową Grupę Vapor (ING), siostrzana marka South Beach Smoke jest porównywalna w prawie każdej dziedzinie – z wyjątkiem wyglądu.

Jakość elektronicznego palenia

South Beach Smoke wytwarza parę przypominającą wyglądem tradycyjny papieros. Możemy kupić tradycyjny biały elektroniczny papieros. Ponadto firma oferuje szereg innych opcji, takich jak czarny konturowy papieros elektroniczny lub model ze stali nierdzewnej z końcówką kryształu. Podobnie jak większość produktów w tej kategorii, e-papierosy Eversmoke posiadają konstrukcję mini, dwuczęściową, w obu formatach: automatycznym i ręcznym. Chwytliwe logo Eversmoke znajduje się ku podstawie. Ma wygląd kanciasty i wyrafinowany. Zwieńczona złotymi akcentami i kryształowa wskazówka, która świeci na pomarańczowa, gdy inhalujemy. E-papierosy Eversmoke są atrakcyjne, stylowe i zdecydowanie zbudowane. Dzięki silnej konkurencji na rynku e-papierosów, Eversmoke wykonał świetną robotę, tworząc produkt o najwyższej wydajności. Produkcja pary Eversmoke jest porównywalna z V2 lub GreenSmoke i innymi liderami w tej dziedzinie. Recenzję tego sprzętu można znaleźć na stronie http://www.e-papieros.edu.pl Każdy wdech wytwarza gęstą chmurę pary w odpowiedniej ilości, powodując efekt „pieczenia gardła”, z którego będzie zadowolony każdy użytkownik. Ponadto manualna bateria zapewnia dodatkową kontrolę i większą produkcję pary, gdy jest to potrzebne.

Jak działa bateria do e-papierosa?

papieros elektronicznyAutomatyczna bateria pracuje tak samo dobrze, ale może wymagać kilka głębszych pociągnięć, aby osiągnąć ten sam poziom produkcji pary jak w ręcznej. Możesz wybrać więcej opcji nikotyny, niż w przypadku większości e-papierosów innych firm. Wybierz między Bold (24 mg), Pełnym Aromatem (18 mg), Lekkim (12 mg), Ultra Lekkim (6 mg) i bez nikotyny. Dodatkowo, masz 10 różnych pozycji do wyboru. E-papierosy Eversmoke są w pełni kompatybilne z produktami South Beach Smoke, dodając tylko trochę większą elastyczność pary. Czy wspominaliśmy już produkty Eversmoke są montowane i testowane w Stanach Zjednoczonych? Świetny punkt sprzedaży! Mimo, że produkcja odbywa się za granicą (tak jak większość e-papierosów), można mieć pewność, co do jakości i nie mieliśmy absolutnie żadnych problemów podczas testów.