Eversmoke – recenzja nowego papierosa elektronicznego

papieros elektroniczny

Chociaż Eversmoke ma ładny zasięg 10 smaków (Classic Tobacco, Royal Tobacco, Golden Tobacco, Cool Menthol, Peppermint Party, Cherry Crush, Very Vanilla, Coffee Creation, Piña Colada and Peach Passion), my znaleźliśmy łatwo swój ulubiony smak. To na pewno kwestia preferencji, ale nie każdy e-papieros nas całkowicie usatysfakcjonował. Na przykład Classic Tobacco miał lekko słodki odcień lub mentol i mięta pieprzowa były dla nas trochę za słabe. Z kolei Cherry Crush i Very Vanillia stały się od razu naszymi ulubionymi. Innym minusem Eversmoke jest niewystarczająca wytrzymałość baterii. Standardowa bateria wystarcza nam na 250 pociągnięć, równowartość paczki papierosów, podczas gdy ta o dużej pojemności spokojnie wystarczy na 350 pociągnięć – to dość przyzwoity wynik.

Pojemność baterii do e-papierosa

e-papierosyRęczna bateria zmniejszy to o 25% w porównaniu do wersji automatycznej, ale w obu przypadkach zauważyliśmy, że numery były nieco za niskie (150-200 dla standardowych i około 275 w przypadku dużej pojemności). Taki e-papieros może być niestety niewystarczający dla wszystkich e-palaczy. Producenci zawsze podają idealne warunki, dzięki którym można generować swoje specyfikacje baterii, ale nadal czujemy, że powinny sprawować się nieco lepiej. Szybkie ładowanie nie naprawi tego. Eversmoke opracował elektroniczny papieros wysokiej jakości, który może być konkurencyjny dla wszystkich jego głównych konkurentów. E-papierosy produkują dużo pary. Ponadto e-papierosy Eversmoke oferują dużą ilość opcji nikotyny, szeroki wybór smaków i niezawodny amerykański montaż i badania. Nawet jeśli nie jesteś wielkim fanem jednego z ich smaków, to jest 10 opcji do wyboru – co daje wiele możliwości do eksperymentowania.

Wady i zalety papierosa

Do największych plusów e-papierosów Eversmoke możemy na pewno zaliczyć: doskonałą produkcję pary; konturową, wysokiej jakości konstrukcję; wiele rozmiarów i kolorów baterii; 10 smaków do wyboru oraz montaż i badanie przeprowadzane w USA. Z kolei do największych minusów e-papierosów Eversmoke możemy przede wszystkim zaliczyć: żywotność baterii, którą można poprawić oraz brak dostępnych liquidów. Począwszy od opakowania nie ma wiele różnic pomiędzy SBS i Eversmoke. Oba e-papierosy znajdują się w tym samym małym pudełku magnetycznym, tylko z różnym logo i grafiką, a treść jest również bardzo podobna. Zestaw startowy zawiera dwa akumulatory litowo-jonowe, 5 kartomizerów w opakowaniu, ładowarkę USB i ścienny adapter. Jedną z ważniejszych różnic jest to, że najtańszy pakiet Eversmoke rzeczywiście zawiera ładowarkę, w przeciwieństwie do klasy podstawowej South Beach Smoke. W innych