Vapor Fi – recenzja e-papierosów

papieros elektroniczny

Pro Starter Kit VaporFi zawiera średniej akumulator 650 mAh w stylu EVOD i zbiornik Clearomizer. Oba wyróżniają się doskonałym i wiarygodnym wykonaniem. E-papieros podobny jest do średniej wielkości „eGo” z Apollo, Halo i innych. Ten typ urządzenia wytrzymuje znacznie dłużej niż mini e-papieros. Wywołuje też silniejszą i bardziej satysfakcjonującą parę. Wystarczy napełnić zbiornik ulubioną e-cieczą, nacisnąć przycisk i rozpocząć e-palenie. Zestaw Startowy Vapor Fi zawiera jedną baterię, jeden clearomizer i ładowarkę, ale Express Kit, ale nie zawiera żadnej e-cieczy. Można wyszukać na stronie internetowej Vapor Fi ponad 100 unikalnych opcji smakowych i zakupić oddzielnie lub wybrać jedną z ulubionych e-cieczy od dostawców.

Gdzie kupisz te e-papierosy?

elektroniczny papierosE-papierosy Vapor Fi są doskonałej jakości. Mieliśmy okazję przetestować zarówno Express, jak i Pro Zestaw Startowy, i choć są one zupełnie różnie skonfigurowane, można oczekiwać od tych urządzeń doskonałej jakości. Express ma solidną baterię mini, 180 mAh, starczającą na około 150 wdechów i 280 mAh starczającą na blisko 200 pociągnięć. Produkcja pary była imponująca, chociaż kłęby pary produkowane przez Pro Kit jest grubsza i bardziej satysfakcjonujące, gdy korzystamy z ręcznej baterii 650 mAh. W przypadku, gdy akumulator Expres może wystarczy na pół dnia (w zależności od tego, jak często będziesz korzystał z e-papierosa), Pro Kit powinien łatwo wytrzymać cały dzień lub dłużej bez ładowania. W odniesieniu do e-cieczy eksperymentowaliśmy z pięcioma smakami z ponad 100 odmian: Blu-Ki-Co-Ninja, Choco-Nana, Ojciec Chrzestny, Truskawkowy Sernik i Cukierek Skórki Arbuza. Ogólnie jesteśmy zadowoleni ze wszystkich mieszanek PG/VG (glikolu propylenowego/ warzywnej gliceryny), ale Ojciec Chrzestny i Truskawkowy Sernik są naszymi ulubionymi. Czekolada w Choco-Nana smakowała nieco sztucznie, ale wydaje się być to wspólna cecha dla wielu smaków czekoladowych. Wszystkie e-papierosy produkują dużo pary i powodują delikatne „pieczenie gardła” (przy 6 mg nikotyny). Oprócz Express i Pro Starter Kits, Vapor Fi oferuje również Air, Jet, Pulse i Rebel Starter Kits. Vapor Fi ma duży wybór produktów przeznaczonych dla każdego rodzaju e-palacza.

Jak dopasować e-papierosa do swoich potrzeb?

Ich zestawy Express i Pro są idealne dla początkujących plus mają wiele zaawansowanych ustawień, kiedy jesteś gotowy, aby przejść do następnego poziomu. Jeśli chodzi o jakość to nie masz nic do zarzucenia e-papierosom Vapor-Fi. Do największych plusów e-papierosów Vapor Fi możemy przede wszystkim zaliczyć: doskonałe opcje dla początkujących i zaawansowanych e-palaczy, różne urządzenia, style baterii i akcesoriów, szeroki wybór produkowanego w Stanach Zjednoczonych e-soku i bezproblemowa 90-dniowa gwarancja. Z kolei do największych minusów e-papierosów Vapor Fi możemy na pewno zaliczyć: zestawy nie obejmują e-cieczy lub wkładów (sprzedawane oddzielnie) i niektóre e-papierosy są nieco droższe.